اسید تراپی، امروزه یکی از مهمترین و پرطرفدارترین خدمات هر کلینیک زیبایی است. کلینیک زیبایی کایاک، نیز یکی از مراکز اسید تراپی در تهران است. در مرکز زیبایی کایاک این تکنیک توسط پزشک متخصص و مجرب با استفاده از دستگاه‌های به روز و فناوری‌های نوین دنیا بر روی صورت مشتریان انجام می‌شود.

لایه برداری صورت، برای پوست‌هایی است که دچار تیرگی و آکنه شده‌اند، یکی از روش‌های لایه‌برداری صورت اسید تراپی است که شما می‌توانید با مشاوره از متخصصان مجموعه کایاک بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اسید تراپی چیست؟

برای بهبود پوست‌هایی که دچار تیرگی شده‌اند، لایه برداری پوست را پیشنهاد می‌کنیم که یکی از روش‌های آن اسید تراپی است. زمانی که شما کلمه اسید تراپی را می‌شنوید به یاد لوله‌های آزمایشگاه و گازهای شیمیایی میندازد ولی درحالی که امروزه اسیدهای زیادی در بازار به صورت محصولات آماده برای پوست و مو وجود دارد.

کاربرد اسید بر روی صورت برای رفع عارضه‌های پوستی را اسید تراپی می‌گویند. اسید تراپی یک نوع لایه برداری صورت است که سطح بافت‌های پوست را شل می‌کند و از سطح پوست جدا می‌شود و زمانی که سن شما بالا می‌رود، لایه مرده پوست بیشتر می‌شود به همین دلیل توصیه می‌شود ماهی یکبار از لایه بردار پوست استفاده کنید. اسید تراپی پوست جز یکی از روش‌های ساده و ارزان است که برای از بین بردن چین و چروک و آکنه و…. مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای اسید تراپی

  1. لایه برداری پوست
  2. کاهش آکنه
  3. بهبود لکه‌های کهن سالی
  4. روشن شدن پوست
  5. تمیز نگه داشتن پوست

انواع مختلف اسیدتراپی

اسید ماندلیک:

اسید ماندلیک از بادام تلخ گرفته شده است که بسیار نقش مهمی در اسید تراپی پوست دارد و اسید ماندلیک یک لایه بردار است که برای جلوگیری از آکنه و درمان ناشی از نور خورشید است.

عوارض جانبی اسید ماندلیک:

  1. خارش
  2. قرمزی
  3. ورم

 

اسید سالیسلیک:

اسید سالیسلیک را در سرم‌ها و پاک کننده‌ها با غلظت نیم تا دو درصد وجود دارد و برای درمان موضعی جوش‌ها موثر است. از اسید سالیسلیک برای حذف زگیل استفاده می‌شود و دارای خواص ضد التهابی است.

عوارض جانبی اسید سالیسلیک:

1)مشکل تنفس

2) خارش و تورم

3) سرگیجه شدید

درخواست مشاوره

رزرو نوبت

سوالات متداول

برای انتخاب اسید مناسب برای استفاده قسمت اصلی کار است. ساده ترین راه برای انجام اسید تراپی آن این است که بدانید چه مشکلی را می خواهید درمان کنید.

اسیدها نوعی عنصر مراقبت از پوست هستند که برای لایه برداری پوست صورت استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *