تفاوت بین فیلر لب با ژل لب

تفاوت بین فیلر لب با ژل لب

شاید شما هم دنبال زیبا تر کردن و یا از بین بردن عیب های صورت خود هستید. تزریغ ژل با فیلر لب میتوان یکی از گزینه های مناسب برای از بین بردن عیوب و جوانتر کردن صورت باشد. ما در این مقاله سعی داریم که تفاوت بین فیلر لب با ژل لب را به شما بگوییم و به سوالات شما پاسخ بدهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

فیلر چیست؟

فیلر لب، لب ها را برجسته میکند و بزرگتر میکند که میتوان  ظاهری زیبا به شما بدهد. فیلر بیشتر از اسید هیالورونیک ساخته شده است اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن نیز یافت میشود برای همین خطر داشتن آلرژی به این اسید و عوارض جانبی کم میشود. فیلر به قسمت های مختلف لب تزریق میشود از کاربرد های فیلر لب میشود سفتی مناسب و گلوله نشدن آن اشاره کرد.

فیلر لب برند های مختلفی دارد که هر کدام از آنها ویژگی های خودشان را دارند مثل مدت زمان ماندگاری فیلر، اما درکل عملکرد آنان یکسان است.

 

ژل لب چیست؟

ژل لب نیز شبیه به فیلر لب هست و کار آن هجیم کردن و برجسته کردن لب است. ژل لب به قسمت های مختلف لب تزریق میشود و مثل فیلر لب از اسید هیالورونیک ساخته شده است.

 

تفاوت بین فیلر لب با ژل لب چیست؟

در اصل باید گفت ژل ها نوعی فیلر هستند اما هرنوع فیلری ژل به حساب نمیشود. ژل هم مثل فیلر دسته بندی دارد ژل ها به دو دسته ماندگار و نیمه ماندگار تقسیم میشوند. ژل ها عوارض بیشتری نسبت به فیلر ها دارند و عوارض ژل لب در برخی مواقع خطرناک است.و خب یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های هجم دادن به لب فیلر است.

 

جنس ژل و فیلر لب از چیست؟

درکل در موارد زیبایی فیلر ها و ژل ها پایه جنسشان هیالورونیک میباشد. هیالورونیک جنسی ژل مانند دارد که در بدن انسان نیز یافت میشود فیلر ها شامل اسید های هیدروکسی آپاتیر و پلی لاکتیک نیز میباشند.

 

اهمیت سازگاری مواد تزریق شده به بدن

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از زدن فیلر و ژل باید به آن توجه کنید این است که بدنتان آیا به آن ماده سازگار است یا نه چون اگر بدنتان سازگاری نداشته باشد و شما فیلر یا ژل لب تزریق کنید عوارضی بسیار خطرناکی دارد. پس اگر تصمیم به این کار دارید حتما به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

 

ماندگاری ژل لب و فیلر لب

ماندگاری ژل و فیلر لب به عوامل مثل: میزان تزریق، محل تزریق، پوست و مهم ترین آنها یعنی جنس بستگی دارد. معمولا زمان ماندگاری بین 6 ماه تا یک سال است. فیلر و ژل دائمی نیستند و بعد از آن فرد باید دوباره برای ترمیم برود.

 

جمع بندی:

امروز افراد زیادی به دنبال تغیر در چهره خود یا درست کردن عیوب چهره خود هستند. یکی از بهترین روش ها برای تغیر در چهره استفاده از ژل لب یا فیلر لب هست که فرد با تزریق آن بسیار تغیر میکند و جوانتر و زیبا تر میشود. امیدواریم در این مقاله به شما تفاوت بین فیلر لب و ژل لب را گفته باشیم و به سوالات شما پاسخ داده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *