رفع شوره و پوسته سر

رفع شوره و پوسته سر یکی از خدمات کلینیک زیبایی کایاک است. شوره سر یکی از مشکلاتی است که در سنین مختلف رخ می‌دهد و عارضه‌ای ندارد ولی اکثر افراد به دلیل اینکه پوسته‌های سفید روی موها و لباس‌هایشان می‌ریزید، باعث نارضایتی و عدم اعتماد به نفسشان می‌شود. شما می‌توانید برای حل این مشکل به کلینیک زیبایی کایاک مراجعه کنید و از متخصصان آن‌ها مشاوره بگیرید.

در ادامه این مطلب توضیحاتی درباره عارضه شوره سر قرار داده‌ایم. برای رزرو و استفاده از خدمات رفع این عارضه می‌توانید از انتهای این برگه اقدام کنید.

رفع شوره و پوسته سر

شوره مو چیست؟

شوره سر یک نوع بیماری شایع است که باعث پوسته پوسته شدن سر می‌شود و علائم این بیماری خارش پوست سر و پوسته پوسته شدن، سر است در بعضی از افراد علائم دیگری هم وجود دارد، مانند لکه‌های چرب روی پوست سر و یا سوزن سوزن شدن پوست سر را به وجود می‌آورد.

در طی زمان هر 28 روز یکبار، سلول‌های فرسوده پوست سر جدا می‌شود و بعد از آن سلول‌های جدیدی جایگزین آن‌ها می‌شود و تا زمانی که سلول‌های جدید جایگزین نشوند سلول‌های فرسوده روی هم انباشته می‌شوند و بعد از انباشته شدن از پوست جدا می‌شوند و در همین زمان به صورت شوره روی سر نمایان می‌شود. شوره سر تاثیر بسیار بدی روی سلامت موها و زیبایی موها دارد. در بعضی از افراد شوره سر، اعتماد بنفس افراد را کاهش می‌دهد.

علائم شوره سر چیست؟

 1. خارش پوست سر
 2. پوسته پوسته شدن پوست سر
 3. سوزش پوست سر
 • علائم شوره در فصول سرد و خشک تشدید می‌شود
رفع شوره

8علت اصلی شوره سر

 1. آلرژی به محصولات مراقبت از مو
 2. داشتن استرس
 3. کمبود ویتامین
 4. تغییر آب‌ و هوا
 5. استفاده از اسپری مو
 6. داشتن پوست چرب
 7. بیماری‌های مزمن
 8. تغییرات هورمونی

پیشنهاد ما به شما برای درمان پوسته سر:

برای شوره سر درمان قطعی وجود ندارد و شما می‌توانید با راه‌های ساده، میزان شوره موهای خود را کاهش بدهید. استرس باعث می‌شود چربی بیشتری در پوست سر ایجاد شود و به دلیل اینکه چربی مو با میزان شوره سر رابطه مستقیم دارد هرچقدر شما استرس بیشتری داشته باشید شوره سر شما بیشتر می‌شود و پیشنهاد ما به شما این است که برای کاهش استرس خود، یوگا انجام دهید و پیشنهاد دیگر ما برای شما این است که از روغن‌های درخت چای، روغن نارگیل و آلوئه‌ورا استفاده کنید.

درخواست مشاوره

رزرو نوبت

سوالات متداول

برای شوره سر درمان قطعی وجود ندارد و شما می‌توانید با راه‌های ساده، میزان شوره موهای خود را کاهش بدهید.

استرس باعث می‌شود چربی بیشتری در پوست سر ایجاد شود و به دلیل اینکه چربی مو با میزان شوره سر رابطه مستقیم دارد هرچقدر شما استرس بیشتری داشته باشید شوره سر شما بیشتر می‌شود و پیشنهاد ما به شما این است که برای کاهش استرس خود، یوگا انجام دهید.

شوره سر با مقداری خارش همراه است و بی ضرر است ولی زمانی که باعث خارش شدید شود نشان دهنده مشکل جدی است که در این صورت با پزشک مشورت کنید.

شما می‌توانید از شامپوی ضد شوره که در آن قطران زغال سنگ دارد استفاده کنید ولی برای افرادی که موهای رنگ شده دارند توصیه نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *