مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت، امروزه یکی از مهمترین و پرطرفدارترین خدمات هر کلینیک زیبایی است. کلینیک زیبایی کایاک، نیز یکی از مراکز مزوتراپی صورت در تهران است. در مرکز زیبایی کایاک مزوتراپی صورت توسط پزشک متخصص و مجرب با استفاده از دستگاه‌های به روز و فناوری‌های نوین دنیا بر روی صورت مشتریان انجام می‌شود. اگر شما مزایا و معایب و کاربرد این خدمات و همچنین از هزینه آن اطلاعاتی نمی‌دانید  این مطلب مناسب شماست. با ما همراه باشید.

مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت در سال 1952، توسط یک پزشک فرانسوی به نام میشل پیستور ارائه شد و در آن زمان از مزوتراپی برای روش درمانی به منظور تسکین درد استفاده می‌کردند. کلمه مزوتراپی از کلمه مزودرم، برگرفته شده است که مزودرم لایه‌ای از پوست است که تزریق مواد به این لایه صورت می‌گیرد. این روش، یک تکنیک درمانی است که در آن از تزریق انزیم‌ها، ویتامین‌ها، عصاره‌های گیاهی و هورمون‌ها برای جوان سازی پوست، از بین بردن چربی و سفت شدن آن استفاده می‌کنند. مزوتراپی جزو یکی از سریع ترین تکنیک های درمانی است که تاثیر ان را بعد از اولین جلسه مشاهده می‌کنید و در کل این فرایند بین شش الی دوازده ماه روی صورت شما باقی می‌ماند.

کاربرد مزوتراپی صورت

مزوتراپی کاربردهای مختلفی دارد به طور مثال به چند مورد از کاربردهای آن را اشاره می‌کنیم:

 • رفع لکه‌های تیره از پوست
 • کمک به درمان الوپسی
 • رفع چین و چروک‌ها
 • کاهش سلولیت
مزوتراپی صورت

مزایای مزوتراپی صورت

مزایای این تکنیک چند مورد است که در قسمت پایین به آن اشاره می‌کنیم:

 1. افزایش درخشش پوست صورت
 2. هیدراته نگه داشتن پوست
 3. رفع نیازهای مختلف پوست
 4. تزریق مقدار زیادی از ویتامین‌ها و مواد مغذی به پوست
 5. رفع جای جوش و درمان آن

عوارض مزوتراپی صورت

 • واکنش آلرژی و یا حساسیت
 • ایجاد التهاب و کبودی
 • ایجاد زخم روی صورت

در کل این تکنیک عوارض زیادی ندارد و بسته به نوع پوست صورت شما ممکن است مشکلات سطحی برای پوست شما رخ دهد.

هزینه مزوتراپی صورت

شاید برای شما سوال شود که هزینه مزوتراپی چقدر است؟ هزینه این خدمات نسبت به مشکل افراد مشخص می‌شود و هزینه مزوتراپی برای همه افراد یکسان نمی‌باشد. برای برآورد دقیق هزینه ابتدا باید توسط دکتر مجموعه مشاوره و بازدید شوید سپس تعداد جلسات و قیمت این خدمات مشخص می‌گردد. همچنین مجموعه زیبایی کایاک در مناسبت‌های فصلی و تاریخی آفرهای ویژه‌ای برای خدمات خود قرار می‌دهد.

درخواست مشاوره

رزرو نوبت

سوالات متداول

بعضی از افراد بر این باورند که بوتاکس و مزوتراپی پوست شبیه یکدیگر هستند و یک نوع کار را انجام می‌دهند در حالی که این تصور درست نیست، به این دلیل که مزوتراپی برای چین و چروک و شادابی پوست و بوتاکس با فلج کردن موقت ماهیچه‌های صورت از چین و چروک جلوگیری می‌کند.

 • عصاره گیاهان
 • هورمون‌هایی مانند کلسی تونین و تیروکسین
 • داروهای گشاد کننده عروق و انتی بیوتیک‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *