hifu

مهمترین نکته قبل از هایفوتراپی: بهترین کلینیک و پزشک

برای انجام هر کار ابتدا نیاز است که از متخصص مربوطه مشورت خواست و بهترین تصمیم را با توجه به مشورت‌ها گرفت. هایفوتراپی یا هایفو تراپی نیز باید قبل از انجام تحت نظارت پزشک قرار بگیرد و با توجه به صلاحدید پزشک مربوطه اقدام به انجام آن کنید. پزشک متخصص ابتدا با بررسی پوست شما به دلایل اصلی پیری زودرس پوستی پی می‌برد و سپس با پیشنهاد دادن بهترین و مناسب‌ترین روش برای شما اقدام به انجام عمل مورد نظر می‌کند.

اینکه پوست شما تا چه مقدار دچار مشکل شده است نشان می‌دهد که چه روشی برای درمان شما مناسب است. از این رو تصمیم درباره‌ی مناسب‌ترین روش را به پزشک خود بسپارید. گرفتن نتیجه‌ی دلخواه در گرو انتخاب پزشک ماهر و بهترین کلینیک است. پس پیش از اقدام از این دو مورد اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: تفاوت فیشیال با پاکسازی پوست

مشورت با پزشک

برای اینکه درباره‌ی نکات قبل و بعد از انجام هایفوتراپی اطلاعات پیدا کنید نیاز است که پیش از انجام HIFU Therapy با یک پزشک جلسات مشاوره پشت سر بگذارید. در این جلسات پزشک با استفاده از پرسش‌هایی درباره‌ی بیماری‌های پوستی و بیماری‌های زمینه‌ای شما می‌تواند تشخیص دهد که این روش برای مشکلات شما کارساز خواهد بود یا خیر.

افرادی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند نمی‌توانند هایفوتراپی انجام دهند. افرادی که دارای بیماری‌های قلبی، بیماری اختلالات سیستم ایمنی، دیابت، خشکی شدید پوست، فلج صورت، کم‌کاری تیروئید، و کسانی که کمتر از سه ماه از تزریق ژل یا بوتاکس روی صورتشان می‌گذرد نمی‌توانند هایفو تراپی انجام دهند.

Link Farm
مشاوره رایگان: برای دریافت مشاوره در ساعات اداری، تماس با شماره 02128424368

حضور قبل از هایفوتراپی در کلینیک

وقتی پیش از نوبت خود در کلینیک حاضر شوید دیگر استرس دیرکرد خود را نخواهید داشت همچنین با محیط آشنا شده و استرس شما کاهش می‌یابد. نداشتن استرس در بهتر شدن نتیجه‌ی درمان با هایفو بسیار موثر است.

رعایت فاصله هایفوتراپی با دیگر درمان‌ها

هایفو و لیزر موهای زائد

از آنجایی که انجام هایفوتراپی با دیگر درمان‌ها سازگار نیست بهتر است تاریخ انجام مواردی را کنترل کنید. یکی از این موارد لیزر موهای زائد است. اگر در حال حاضر درگیر جلسات لیزر درمانی هستید پیشنهاد ما این است که بعد از تکمیل شدن جلسات لیزر درمانی به سراغ لیفت صورت با هایفو بروید.

یا اگر HIFU Therapy انجام دادید بهتر است به پزشک لیزر درمانی خود اطلاع دهید تا با ایجاد فاصله بین این دو مورد از عواقب آن جلوگیری کند.

هایفو و تزریق ژل و بوتاکس

یکی از روش‌هایی که معمولاً برای برطرف کردن مشکلات پوستی و افتادگی‌ها انجام می‌شود تزریق ژل و انجام بوتاکس است. بین این روش و هایفو تراپی باید حداقل ۲ هفته فاصله باشد. این فاصله برای رسیدن زمان تمدید روش قبلی است.

اگر هایفوتراپی انجام داده‌اید و حالا می‌خواهید بوتاکس انجام دهید باید منتظر بمانید تا پوست شما به حالت طبیعی کلاژن بسازد. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که بوتاکس به صورت موقت مشکلات پوستی شما را برطرف می‌سازد اما درمان با هایفو مدت زمان بیشتری زیبایی را به پوست شما هدیه می‌دهد.

پاک کردن آرایش قبل از هایفوتراپی

برای انجام هایفوتراپی ابتدا یک ژل روی صورت شما ریخته و سپس به کشیدن هندپیش می‌پردازند. اگر صورت شما دارای کرم و آرایش باشد این کار دچار اختلال می‌شود. همچنین بعد از انجام هایفو پوست نیز نمی‌توانید صورت خود را بشویید زیرا بعد از هایفو نباید صورت شما خنک شود به همین دلیل قبل از اینکه به کلینیک بروید آرایش خود را به صورت کامل پاک کنید.

دوش گرفتن قبل از هایفوتراپی

یکی دیگر از نکات مهمی که باید رعایت کنید این است که شما باید این فرصت را به پوست خود بدهید که به صورت تدریجی و در حالت طبیعی خنک شود.

سرخی و گرمای پوست ناشی از امواج اولتراسوند است باید تا زمان برطرف شدن کامل آن برای اینکه سلول‌ها به فعالیت خود بازگردند شرایط را تحمل کنید و با آب و سرما سعی در خنک کردن صورت نداشته باشید این امر باعث می‌شود که اثر هایفوتراپی از بین برود.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز فیزیوتراپی صورت در پاسداران

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده‌اند

نرگس، ۳۲ ساله: “من برای هایفوتراپی غبغب به کلینیک کایاک در محدوده پاسداران مراجعه کردم. از اولین جلسه هایفوتراپی، تغییرات را کاملاً احساس کردم. پوست غبغبم به طرز قابل توجهی سفت‌تر شده و خطوط و چین و چروک‌ها کاهش یافته‌اند. پزشکان کلینیک کایاک با استفاده از تکنولوژی HIFU Therapy و فناوری اولتراسوند توانستند جوان‌سازی و سفت کردن پوست را به بهترین شکل انجام دهند.”

علیرضا، ۴۵ ساله: “من چندین سال بود که از چین و چروک‌های عمیق روی صورتم رنج می‌بردم و به دنبال یک روش غیرتهاجمی برای جوانسازی صورت بودم. با توصیه دوستانم بصورت اینترنتی از کلینیک کایاک وقت گرفتم و لیفت صورت با هایفو انجام دادم. نتیجه واقعاً فوق‌العاده بود. فقط بعد از یک ماه، کلاژن سازی در پوست من بهبود یافت و چین و چروک‌ها به طور قابل توجهی کمتر شد. این تجربه مرا بسیار راضی کرد و تصمیم دارم جلسات دیگری از هایفوتراپی را هم انجام دهم.”

زهرا، ۳۷ ساله: “من از هایفوتراپی غبغب بسیار راضی هستم. وقتی عکس‌های قبل و بعدم را می‌بینم، متوجه می‌شوم که چقدر این روش موثر بوده است. پوست من در ناحیه غبغب کاملاً سفت شده و افتادگی پوست که قبلاً داشتم، از بین رفته است. کلینیک کایاک با استفاده از تکنولوژی هایفو و دستگاه‌های پیشرفته، بهترین نتیجه را برای من به ارمغان آورده است.”

مهدی، ۵۰ ساله: “من در کلینیک کایاک درمان با هایفو انجام دادم و از نتایج آن بسیار خوشحال هستم. هایفوتراپی غبغب برای من یک تغییر بزرگ بود. خطوط عمیق روی صورتم محو شده و پوست من خیلی جوان‌تر به نظر می‌رسد. تیم حرفه‌ای کلینیک کایاک با دقت و حرفه‌ای گری، بهترین خدمات را ارائه می‌دهند.”

عکس قبل و بعد هایفوتراپی

عکس‌های قبل و بعد از هایفوتراپی به خوبی نشان‌دهنده تاثیرات مثبت این روش هستند. تصاویر هایفوتراپی غبغب به وضوح نشان می‌دهد که چگونه این روش می‌تواند افتادگی پوست در ناحیه غبغب را بهبود بخشد و سفت کردن پوست را تقویت کند. در تصاویر قبل و بعد از هایفو تراپی، مشاهده می‌شود که درمان چروک و حذف چروک با موفقیت انجام شده و زیبایی پوست به طور قابل توجهی افزایش یافته است. عکس‌های HIFU Therapy قبل و بعد از انجام، تغییرات محسوسی در لیفتینگ غیرتهاجمی و جوانسازی صورت را نشان می‌دهد. این تصاویر نشان می‌دهد که چگونه تکنولوژی هایفو و اولتراسوند می‌تواند در مدت زمان کوتاهی نتایج چشمگیری را به همراه داشته باشد، که همین موضوع رضایت بسیاری از افراد را به دنبال داشته است.

hifu hifu

سخن پایانی

قبل از انجام هایفوتراپی به این نکته توجه داشته باشید که انجام هایفو به برطرف کردن جای جوش و اسکار‌های پوستی کمک نخواهد کرد. بلکه این روش برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست است. همچنین HIFU Therapy مانند دیگر روش‌ها در کوتاه مدت به نتیجه نخواهد رسید و نتیجه‌ی این کار در دراز مدت روی پوست شما اثر می‌گذارد.

پاراگراف تکمیلی

در نظر داشته باشید که هایفوتراپی یا هایفو تراپی با استفاده از تکنولوژی هایفو به عمق لایه‌های درم پوست نفوذ کرده و با تحریک فیبروبلاست‌ها و افزایش تولید کلاژن به جوان‌سازی و لیفتینگ پوست کمک می‌کند. این روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی است، به همین دلیل مورد توجه بسیاری از افرادی قرار گرفته است که به دنبال زیبایی پوست و جوانسازی صورت هستند. هایفوتراپی برای سفت کردن پوست و کاهش چین و چروک‌ها بسیار مؤثر است و به عنوان یک روش غیرجراحی می‌تواند جایگزین مناسبی برای روش‌های تهاجمی‌تر باشد. با انتخاب یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص می‌توانید از تمامی مزایای این تکنولوژی HIFU بهره‌مند شوید.

5 پاسخ

  1. سلام .
    من میخواستم بدانم که بعد از هایفو تراپی چه مراقبت های پوستی باید صورت بگیرد و چه پرهیز هایی باید انجام شود ؟

  2. سلام حسنا امانی عزیز!
    پس از هایفوتراپی، باید از آب سرد یا یخ برای خنک کردن پوست خودداری کنید. همچنین، از مصرف محصولات تحریک‌کننده پوست مانند اسکراب‌ها و کرم‌های قوی پرهیز کنید. استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده و ضدآفتاب نیز برای حفاظت و تسریع بهبودی پوست توصیه می‌شود.

  3. ملیکا کاوین عزیز!
    نتایج هایفوتراپی معمولاً به تدریج در طول چند ماه پس از درمان ظاهر می‌شوند. برخی افراد ممکن است تغییرات اولیه را پس از چند هفته مشاهده کنند، اما بهترین نتایج معمولاً پس از ۳ تا ۶ ماه مشاهده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات