ویتامینه مو

موهای ما در اثر عوامل مختلف مانند رنگ کردن و یا اتو کشی دچار آسیب می‌شود که یکی از راه‌های احیا و ترمیم موهای آسیب دیده ویتامینه مو است. در مرکز زیبایی کایاک برای رفع آسیب‌های مو سر، این خدمات توسط پزشک متخصص و مجرب با استفاده از فناوری‌های نوین دنیا بر روی موهای مشتریان انجام می‌شود.

بعضی از افراد نسبت به ویتامینه مو آشنایی ندارند و یا اطلاعات کمی دارند. در این قسمت درباره این خدمات، توضیحاتی را ارائه داده‌ایم و مزایا و فواید آن را شرح داده‌ایم با ما همراه باشید.

ویتامینه مو

ویتامینه کردن مو چیست؟

ویتامینه کردن مو به وسیله ماسک‌های مغذی مو و کرم‌های تقویت کننده انجام می‌شود. برای ویتامینه کردن تخصصی مو به شما پیشنهاد می‌دهیم که توسط کلینیک زیبایی حرفه‌ای انجام دهید. بعضی از افراد در خانه هم این کار را انجام می‌دهند. با استفاده از محصولات آماده و یا حتی ماسک موهای خانگی اقدام به این کار می‌کنند.

ویتامینه کردن مو چه فواید و مزایایی دارد؟

زمانی که شما موهای خود را ویتامینه می‌کنید، ویتامین‌های مورد نیاز مو را، به پیاز مو می‌رسانید تا باعث احیا مو هم می‌شود. زمانی که شما به ویتامینه مو خود می‌پردازید، می‌توانید حالت بهتری به موهای خود ببخشید و ویتامینه کردن مو باعث شفاف‌تر و نرم‌تر شدن موهای شما می‌شود. در ویتامینه کردن مو، هدف اصلی این است که مواد مغذی به کوتیکول مو برسد.

ویتامینه مو شامل چه مواد مغذی است؟

در روش های سنتی استفاده از شامپوهای گیاهی و صابون‌های خاص را پیشنهاد می‌دهند. اما در نظر داشته باشید که مو از رگ های خونی تغذیه می‌کند و کمبود ویتامین‌های لازم (ویتامین‌های A ، C ، E ، B7، B12) موجب ضعیف شدن آن خواهد‌ شد. این تکنیک یکی از روش‌هایی است که می‌تواند ویتامین‌های مورد نظر را به رگ‌های خونی برساند تا موها بازسازی شوند.

درخواست مشاوره

رزرو نوبت

سوالات متداول

بوتاکس مو هم برای احیا و ترمیم کاربرد دارد و هم برای صافی موهای شما است ولی در حالی که ویتامینه کردن موها ویتامین، مورد نیاز را به موهای شما میرساند و باعث صافی مو هم می‌شود.

ابتدا روش‌های خانگی بی تاثیر به نظر می‌آید ولی با گذشت زمان تفاوت آن را حس می‌کنید و روش‌های خانگی خیلی بهتر از روش‌های شیمیایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *